Spor Sunucusu, Canlı Yayında Sevgilisine Evlilik Teklifi Yaptı

Pamukkale ilçesindeki bir televizyon kanalının sunucusu 28 yaşındaki Musa Uçak, bir yıldır tanıştıkları kız arkadaşı Elif Koyuncu’yu (24) yayın sonrası görüşme bahanesiyle çalıştığı televizyon kanalına çağırdı.

‘SİZE DE SÜRPRİZ OLACAK’

Canlı yayınlanan spor programının ardından kapanış konuşmasını yapan Uçak, konuklardan ve izleyicilerden izin isteyerek, ‘Size de sürpriz olacak kendim için 5 dakikanızı sizden istirham ediyorum.’ dedi.

AYAĞA KALKIP KONUŞMA YAPTI

Ayağa kalkan Uçak, ‘Bunca zamandır karşınıza çıkarak programlarımızda sporu hayatla buluşturduk. Bugün de sporu hayatla buluşturmak istedim. Hayatıma bir milat niteliği kazandıran varlığı ile onurlandırıp birlikte yaşlanma hayalleri kurduran Elif Koyuncu’ya huzurlarınızda önemli bir soru sormak istiyorum.’ dedi.

DİZ ÇÖKÜP EVLENME TEKLİFİ ETTİ

Koyuncu’nun önünde diz çöken Uçak, ‘Birlikte gülmeye, birlikte bir hayat kurmaya, hayatın sonuna kadar birlikte olmaya, bir ömür benimle geçirmeye var mısın, benimle evlenir misin?’ dedi.

‘HİÇ BEKLEMEDİĞİM BİR ANDA OLDU’

Sunucu Uçak, ‘Evet’ yanıtı aldığı sevgilisi Koyuncu’nun parmağına yüzük taktı. İngilizce öğretmenliği mezunu Elif Koyuncu da karmaşık duygular içinde olduğunu belirterek, ‘Hiç beklemediğim bir anda oldu. Canlı yayında böyle bir şey olması beni çok şaşırttı. Bu sürpriz karşısında çok mutlu oldum’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.