İşte tarihte hapse giren futbolcular! Sevgilisinin cesedi bulunamadı, 22 yıl ceza aldı

Kısa süre önce hapse giren Dani Alves’in yanı sıra daha önce suç işleyip ceza alan futbolcuları ve sebeplerini sizler için derledik…

DANİ ALVES

Brezilya’nın en önemli yıldızlarından biri olarak kabul edilen Dani Alves, 23 yaşındaki bir kıza 30 Aralık gecesi tuvalette tecavüz ettiği suçlamasıyla Barselona 15 numaralı ilk derece mahkemesi başkanının emriyle hafta sonunu kefaletsiz geçici hapishanede geçirdi.

RONALDİNHO

Dünya futbol tarihinin gelmiş geçmiş en büyük yeteneklerinden biri olarak kabul edilen Ronaldinho, Paraguay’da sahte pasaport taşıma suçundan 171 gün hapishaneye girmişti.

ADAM JOHNSON

İngiliz futbolcu reşit olmayan biriyle cinsel ilişkiye girmekten altı yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

BENJAMİN MENDY

Eski City oyuncusu, 2021’de çeşitli tecavüz ve cinsel saldırı suçlamalarıyla hapse girdi. Kefaleti ödedikten sonra Ocak 2022’de serbest bırakıldı ve hakkında beraat kararı verildi.

SEMEDO

Portekizli defans oyuncusu, adam öldürmeye teşebbüs, yaralama, tehdit, yasa dışı gözaltı, yasa dışı silah bulundurma ve şiddetle hırsızlık suçlarıyla itham edilerek 142 gün ihtiyati gözaltında tutulduktan sonra serbest bırakıldı.

VİNİCİUS ‘BRENO’ BROGES

2011 yılında, Breno sarhoşken evini yaktı ve üç yıl hapis cezasına çarptırıldı.

BRUNO FERNANDES DE SOUZA

Kaleci, sevgilisinin yok edilmesini istedi. Genç kadının cesedi hiçbir zaman bulunamadı ve futbolcu 2013 yılında 22 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

FREDDY RİNCON

Real Madridli eski futbolcu Rincon, uyuşturucu kaçakçılığından 123 gün hapis yattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.