İki kardeşin en mutlu günü! ‘Düğünümüzü duyanlar şaşırdı’

Ordu’da yaşayan tek yumurta ikizleri 23 yaşındaki Okan ve Gökhan Yıldırım, hayatları boyunca neredeyse hiç ayrılmadı. Okan Yıldırım, yaklaşık 7 ay önce bir arkadaşının vasıtası ile 18 yaşındaki Melek Gündüz ile tanıştı ve görüşmeye başladı.

İKİZ KARDEŞLER İLE KIZ KARDEŞLERİN SÖZ MERASİMİ AYNI ANDA YAPILDI

Bir süre sonra ikizi Gökhan Yıldırım da Melek Gündüz’ün ablası olan 21 yaşındaki Melike Gündüz ile görüşmeye başladı. Her iki çiftin ilk önce söz merasimleri aynı anda yapıldı, sonrasında ise ikizler, kız kardeşler ile düzenlenen tek düğün merasiminde dünya evine girdi. Çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, hem gelin, hem de damatlar aynı anda evlendikleri için mutlu olduklarını söyledi.

“BEN EŞİMİN GÖZLERİNE VURULDUM, AİLEDEN İKİ KIZI BİRDEN ALMAK ZOR OLDU”

Gökhan Yıldırım, kardeşlerinin sevgili olduklarını, sonrasında ise Melike Gündüz ile tanıştıklarını ve evlilik kararı aldıklarını belirterek, “Ben kardeşimi, sevgilisi ve ablasını köye götürürken tanıştık. Sonrasında sürekli olarak görüşünce onun gözlerine vuruldum. Bizim sözlenme zamanı gelince kızların yengeleri ‘olmuşken ikisi birden olsun’ dedi ve aynı anda söz yaptık. Sonrasında bu aşamaya geldik. Biraz zor oldu ama aldık” dedi.

“DÜĞÜNÜMÜZÜ DUYANLAR ŞAŞIRDI”

Okan Yıldırım, “Biz yaklaşık 7 ay önce kuzeninin sayesinde tanıştık. Sonrasında süreç ilerledi. Sonradan kardeşim ile eşimin ablası tanıştılar. Olaylar bu şekilde gelişti. Bizim düğünümüzü duyanlar şaşırıyor” şeklinde konuştu.

KIZ KARDEŞLER, AYNI ANDA EVLENDİKLERİ VE AYNI EVE GELİN OLDUKLARI İÇİN MUTLU

Kız kardeşler Melike ve Melek Gündüz ayna anda evlendikleri ve aynı aileye gelin oldukları için mutlu olduklarını söylediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.