Aboubakar resmen Beşiktaş’ta! Açıkladı: Kontratım uzayacak diye…

Al Nassr ile olan sözleşmesini fesheden ve Beşiktaş’a transfer olan Vincent Aboubakar için imza töreni düzenleniyor.

İşte Kamerunlu golcünün sözleri: “Beşiktaş’a dönmek benim için her zaman mutluluk verici. Burası benim için aile. Herkesi tanıyorum. Eski zamandaki mutlulukları yaşamak için hazırım.

‘KONTRATIM UZAYACAK İYE OYNAMAMAZLIK YAPMADIM’

– Önceki dönemimde çok iyi başladık. Milli takımda bir sakatlık yaşadım, tedaviden sonra Sivasspor maçında 45. dakikada oyundan çıkmak zorunda kaldım. Evet, 30. maçta oynasam kontratım devam edecekti ama bununla bir bağlantısı yok. Takım için fedakarlık yaptım. Bazen sakat sakat oynadım.  Beşiktaş her zaman önceliğimdi.

– Fiziksel olarak çok iyi durumdayım, karar hocamızın. Beşiktaş’taki önceki dönemlerimde hep mutluydum, bu böyle devam edecek. 

‘NECİP BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİRİ’

– Buradaki herkesi çok özledim, Necip benim için çok önemli biri. Buraya başarılar, kupalar için geldim. 2020 yılında da geriden gelip şampiyon olmuştuk hatırlarsanız. İnandığınız zaman her şey mümkündür. Her maça sonuna kadar odaklanmalıyız.

– Buradan kalbim geri dönmeye açık şekilde ayrılmıştım. Premier League’den ve başka yerlerden teklifler vardı ama burayı çok iyi bildiğim için Beşiktaş’ı tercih ettim.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.